שומרים על הבית, עושים ביטוח דירה

עבור מרבית האנשים, בעלות על דירה היא אחד הנכסים הפיננסים המשמעותיים ביותר בחיינו. מטרתו של ביטוח דירה היא להגן על מבנה ותכולת הדירה מפני סיכונים שונים, העלולים לגרום לנזקים פיננסיים ניכרים שאף עלולים להותירם ללא קורת גג.


אלו הגנות מעניק ביטוח דירה?
פוליסת ביטוח דירה מעניק כיסוי ביטוחי למגוון מצבים בהם נגרם נזק לדירה או לתכולתה כתוצאה מפריצה או חבלה בזדון, כולל נזק לצד שלישי. כמו כן, הפוליסה מעניקה כיסוי גם במקרים של  שריפה, רעידת אדמה, סופה, הצפה וכו'.


כל ביטוח דירה מורכב משני חלקים:
ביטוח מבנה
- מעניק כיסוי ביטוחי למקרים של שריפה, רעידת אדמה, פיצוץ בצנרת, נזקי טבע, ועוד. ככלל, סכום הביטוח הנדרש למבנה של דירה, הוא סכום העלות של בנייתה מחדש.
ביטוח דירה ותכולתה - מעניק כיסוי לנזקי רכוש בדירה הנגרמים כתוצאה מנזקי טבע, גניבה, שוד פריצה, הצפה וכדומה. שווי התכולה נקבע על פי הצהרות המבוטח או באמצעות בדיקה המתבצעת על ידי סוקר עצמאי.

*זכרו - ביטוח דירה ותכולתה אינו כולל רכוש הנמצא בגינת הבית, בחדרי המדרגות וכדומה, ואינו כולל חפצי ערך, מסמכים, בעלי חיים, כלי נשק ועוד.עבור אלה יש לרכוש ביטוח נפרד המהווה תוספת לפוליסה.


יובלים - דואגים לביטוח הדירה שלכם
סוכנות יובלים ביטוח, מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון פתרונות וכיסויים רחבים בתחום ביטוח דירה ותכולה. צוות הסוכנות ישמח להעניק לכם הצעה לביטוח דירה בהתאם לנתוני הנכס והתכולה שברשותכם, ובמחיר משתלם במיוחד.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח דירה >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על יובלים ביטוח - יובל קרש לחץ כאן >>